Bøtelister på nett

Bøteliste mandag 10. juni

          Navn løp   mulkt   Jomar Blekkan 2 Ureglm driving 900   Inge Melby 4 Høylytt skrik/ulyder 500   Bo Ekløf 4 Høylytt skrik/ulyder 300  ...  Les mer

Bøteliste 3. januar

    Bøteliste 3. januar   Navn løp   mulkt Odd Arne Kjøsnes 6 Høylytt skrik/ulyder 500 Olea Villa Furre 7 Tyvstart 600 Victoria Amundsen 7 Høylytt...  Les mer

Bøteliste 28. desember

Navn løp   mulkt Odd Kjøsnes p Unnlatt å ha med hestepass/ helsekort 500 Jomar G.Rabban 1 Ureglementer driving Repr Robert Larsen 3 Tyvstart 600...  Les mer

Bøteliste 20.desember

    Bøtelister 20.desember   Navn løp   mulkt Guro Berg 1 Ureglm volting 500 Odd A. Kjøsnes 6 Høylytt skrik u løpet 300 Arve Sjoner 7 Ureglm drivin...  Les mer

Bøteliste 13. desember

    Bøteliste 13. desember   Navn løp   mulkt Øystein Eithun 1 Ureglm volting 500 Bernt K.Kvamme 1 Høylytt skrik u løpet 300 Janita Irene Sletbakk ...  Les mer

Bøteliste 5. desember

    Bøteliste 5. desember   Navn løp   mulkt Per J.Stamnes 21 Møtt til start u påbudt utstyr 300 Jomar Blekkan 2 Foretatt oppv.  banen var...  Les mer

Bøteliste 27.november

Atle Solhus 1 Ureglm volting 700   Veronika Bugge 2 Foretatt oppv. u å ha avgitt oblig promillek 500   Magne Olsen 2 Foretatt oppv. u å ha avgitt...  Les mer

Bøteliste 15. november

    Bøteliste 15.november   Navn løp   mulkt Odd Arne Kjøsnes 1 Sjenering av konkurrent u løpet 900 Thomas Mjøen 2 Skiftet spor etter oppløpsmerket...  Les mer

Bøteliste 7. november

    Bøteliste 7. november   Navn løp   mulkt Odd Arne Kjøsnes 2 Ikke vært på plass på 100m merket 600 Ragnhild Bjørnbeth 4 Ureglm volting 500 Thoma...  Les mer

Bøteliste 1. november

    Bøteliste 1. november     Navn løp   mulkt   Vegard L.Wolden p Unnlatt å ha med hestepass/helsekort 800 2. g i perioden Atle Solhus 1 Ureglm...  Les mer

Bøteliste 25. oktober

    Bøteliste 25. oktober   Navn løp   mulkt Vegard L.Wolden P Møtt til start uten stopper på sjekken 300 Jomar Blekkan 5 Tyvstart 600 Dag S.Dalen ...  Les mer

Bøteliste 18. oktober

    Bøteliste 18. oktober   Navn løp   mulkt Edv.Kristiansen 2 Høylytt skrik/ ulyder 300 Dag S.Nilsen 5 Høylytt skrik/ulyder 300 Karl O.Nordtømme 6...  Les mer

Bøteliste 11. oktober

    Bøteliste 11.oktober   Navn løp   mulkt Helene Kolle 1 Ureglm volting 600 Boye Ølstøren 3 Ikke vært på plass v 100m merket, 2.g  800 Boye...  Les mer

Bøteliste 4. oktober

          Navn løp Bøteliste 4. oktober mulkt kjøreforbud Inge Melby 1 Skiftet spor etter oppløps merket 900   Bernt K.Kvamme 3 Ureglm volting 500 ...  Les mer

Bøteliste 25. september

Navn løp   mulkt Inge Melby 1 Foretatt oppv i løpsb u å avg obl promillek 500 Arve Sjoner 2 Sjenering av konkurrent u løpet  900 Brendon Robartesen...  Les mer

Bøteliste 19. september

    Bøteliste 19. september   Navn løp   mulkt Dag S.Dalen 1 Tyvstart 600 Ragnhild Bjørnbeth 1 Ureglm volting 700 Jomar Blekkan 2 ureglm volting 70...  Les mer

Bøteliste 13. august

    Bøteliste 13. september   Navn løp   mulkt Jan Roar Trøan 1 Ureglm volting 1. gang 500 Jan Roar Trøan 1 Ureglm volting 2. gang 500          Les mer

Bøteliste 6. september

    Bøteliste  6. september   Navn løp   mulkt Amanda Robertesen 1 Høylytt skrik/ulyder 500 Bjørn Garberg 6 Uthaling av start 400 Brendon Robartson...  Les mer

Bøteliste 30. august

    Bøteliste 30. august   Navn løp   mulkt Veronika Bugge 1 Ureglm volting 500 Jomar Blekkan 2 Høylytt skrik/ulyder 300 Liv Marie Hansen 7 Tyvstar...  Les mer

Bøteliste 16. august

    Bøteliste 16. august   Navn løp   mulkt Edvard Kristiansen 3 Skiftet spor etter oppløpsmerket 900 Jomar Blekkan 6 Sjenering av konkurrent 900  Les mer