Innmeldingslister Leangen

Innmeldingsliste - Leangen Travbane - 20.11.2016

Proposisjon: 1  LEANGENS 3-ÅRINGSSERIE  Antall innmeldte: 0
Kaldblods LEANGENS 3-ÅRINGSSERIE For alle 3-årige. 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 15.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start



Proposisjon: 2    Antall innmeldte: 14
Kaldblods For 3-15-årige høyest 60.000 kr. 1640 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1640 Baus Spiksøn Veronika Bugge Veronika Bugge 51 52000 29,9v 1245 07.11.2016
1640 Marve Tinn Mona Kleveland Veronika Bugge Mona Kleveland 52 55500 29,3v 880 07.11.2016
1640 Gjerv Prinsessa Morten Valstad Marit Valstad Morten Valstad 53 59000 29,9v 700 07.11.2016
1640 Skauga Rasken Roar Walsøe Veronika Bugge Ola Rokseth 54 51000 30,9v 615 03.10.2016
1640 Varg Lyn Jomar Blekkan Aurora Stormyr Ola Stormyr 55 28000 32,0v 495 07.11.2016
1640 Agnor Jarle Morten Sørmo Lars Garberg Kvåle 56 55972 29,7a 423 23.10.2016
1640 Moe Finn* (S) Carl-Ivar Larsson Carl-Ivar Larsson 57 56119 30,9v 422 08.11.2016
1640 Lister Veronika Bugge Roar Walsøe Ketil Oksvold 58 32500 31,7v 365 10.10.2016
1640 Z.M.'s Jerven Andre H. Stensen Kai Johansen Rolf Settem 59 48500 29,2a 305 07.11.2016
1640 Røyns Olise Thomas Mjøen Anne Dahlshaug 60 44888 30,5v 225 07.11.2016
1640 Troll Ess Per Einar Sørmo Lars Garberg Kvåle 61 57894 29,6a 126 23.10.2016
1640 Mo Stjerna Dag Sandø Nilsen Arne Nilsen Anne Kvikne-Moe 62 48000 30,6v 65 23.10.2016
1640 Trøa Knekt Jarle Morten Sørmo Tone Elisabeth Krokdal Erling Larssen 63 29638 32,8v 0 23.10.2016



Proposisjon: 3    Antall innmeldte: 21
Kaldblods For 3-15-årige høyest 150.000 kr. 1640 m. Autostart. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1640 Stumne Lyn Edvard Kristiansen Janne Riseth 51 96444 28,3v 1424 29.10.2016
1640 Helle Tone Thomas Mjøen Karl Ove Nordtømme Kristian Lamøy 52 135333 28,4a 785 07.11.2016
1640 Gjølmes Spika Jomar Blekkan Atle Solhus Erik Morten Garberg 53 105500 28,4a 740 13.11.2016
1640 Viborg Prinsen Jomar Blekkan Harald Bragstad Harald Bragstad 54 136048 25,5a 720 07.11.2016
1640 Oddsi Andre H. Stensen Thomas Mjøen Odd Haugdahl 55 138624 26,2a 496 26.09.2016
1640 Skjetnejerva Andre H. Stensen Odd Arne Kjøsnes Anne Dahlshaug 56 87555 28,4a 455 12.09.2016
1640 Z.M.'s Felix Andre H. Stensen Kai Johansen Rolf Settem 57 88500 27,9a 455 23.10.2016
1640 Gjerde Sindy Jomar Blekkan Kai Johansen Anders Næve 58 114500 27,9a 400 13.11.2016
1640 Sæter Fia Arne Petter Fossen Arve Sjoner Arne Petter Fossen 59 145759 26,7a 370 07.11.2016
1640 Stjernesvarten Andre H. Stensen Roar Walsøe Stine Aftret 60 149500 27,4a 360 03.06.2016
1640 Kjærs Emil Arne Nilsen Jomar Blekkan Arne Nilsen 61 135000 30,0a 340 13.11.2016
1640 Byes Banker Odd Arne Kjøsnes Atle Solhus Stian Schjetne 62 73000 28,4a 320 03.10.2016
1640 Eidshaugsvarten Roar Walsøe Edvard Kristiansen Roar Walsøe 63 128573 26,3a 295 07.11.2016
1640 Eidshaugdjerven Veronika Bugge Veronika Bugge 64 114566 29,3a 280 07.11.2016
1640 Osa Mari Karl Ove Nordtømme Arne Nilsen Karl Ove Nordtømme 65 115069 29,3a 160 07.11.2016
1640 Nesvik Kasper Andre H. Stensen Atle Solhus Bjørn Garberg 66 139839 27,9v 140 13.11.2016
1640 Friprins Eirin Sørmo Per Einar Sørmo Per Einar Sørmo 67 134527 28,4a 123 29.10.2016
1640 Ruskeli Scott Ståle B. Johansen Karl Einar Stubsjøen Karl Einar Stubsjøen 68 140147 28,2a 116 07.11.2016
1640 Miådi Ø.K. Dag Sandø Nilsen Andre H. Stensen Anne Kvikne-Moe 69 102000 27,3a 110 23.10.2016
1640 Bokli Teddy Jomar Blekkan Aurora Stormyr Ola Stormyr 70 76000 28,1v 0 28.10.2016
1640 Buaas Terna Marit Valstad Morten Valstad Ingeborg Utness 71 104500 27,6a 0 13.11.2016



Proposisjon: 4  MONTÉLØP   Antall innmeldte: 8
Kaldblods MONTÉLØP For alle 5-15-årige. 2140 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 100.001 kr., 40 m. ved 250.001 kr., 60 m. ved 600.001 kr. OBS: 20 m tillegg for hester som har minst en seier i 2016 pr. 1.november. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Marve Tinn Marion Kleveland Kine Kleveland Mona Kleveland 1 55500 29,3v 880 07.11.2016
2160 Friprins Eirin Sørmo Olea Villa Furre Per Einar Sørmo 1 134527 28,4a 123 29.10.2016
2160 Skogbryn Viktor Guro Berg Odd Arne Kjøsnes 2 176913 27,8a 30 13.11.2016
2160 Omer Blessa Inga Lamvik Tonje Langsæter Tonje Langsæter 3 171986 29,2v 160 13.11.2016
2180 Tangen Eld Amanda Robertsen Mari Mykkeltvedt 1 597673 24,2a 115 23.10.2016
2180 Eldpeppi Hilde Marie Østborg Jan Halberg 2 302999 26,5a 495 23.10.2016
2200 Tangen Tinn Kine Kleveland Marion Kleveland Mona Kleveland 1 708486 24,8a 180 23.10.2016
2200 Pave Loma Amanda Robertsen Victoria Amundsen John Mogset 2 1277446 21,8v 203 13.11.2016



Proposisjon: 5  GRUNNLAGSFORDEL 3-ÅRIGE  Antall innmeldte: 17
Varmblods GRUNNLAGSFORDEL 3-ÅRIGE For 4-12-årige høyest 35.000 kr. Også for 3-årige høyest 55.000 kr. 2140 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Clara Rags Karl Ove Nordtømme Atle Eggan Jon Anders Kvaale 51 10000 18,8v 150 07.11.2016
2140 August Stensbæk (DK) Lars Anvar Kolle Henning Nygård Sigbjørn Kolnes 52 31953 17,5a 876 10.11.2016
2140 Mr. Shape (S) Ole Johnsen Jomar Blekkan Iver Fossen 53 30000 17,1v 700 07.11.2016
2140 Bruno Marsh Arve Sjoner Bjørn Garberg Olav Aune 54 31147 17,8a 566 29.10.2016
2140 Danny Delight Atle Solhus Per Einar Sørmo Irene Løfaldli 55 38000 18,5v 545 07.11.2016
2140 Mountain Ivy* (S) Jan-Olof Johansson Jan-Olof Johansson 56 20844 17,2a 422 30.10.2016
2140 Alvena Urax (S) Magne Olsen Atle Solhus Magne Olsen 57 29190 14,5a 249 30.07.2016
2140 Hot Dancer Kai Johansen Guri Grimsgård Guri Grimsgård 58 31000 17,8v 240 13.11.2016
2140 Sandy Shaw Tor Arne Eggen Andre H. Stensen Tor Arne Eggen 59 11000 17,9a 150 13.11.2016
2140 Al Qasr Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 60 19147 16,9a 145 13.11.2016
2140 Gjølmes April Per Einar Sørmo Atle Eggan Brett Moeykens 61 22000 18,0v 130 07.11.2016
2140 Una Is A Joker Øyvind Wagnild Edvard Kristiansen Øyvind Wagnild 62 22544 19,0a 105 05.11.2016
2140 Emilsboy Thomas Mjøen Odd Arne Kjøsnes Jannicke N. Fenstad 63 30500 17,7a 80 23.10.2016
2140 Dreamstile Inge Melby Atle Solhus Erik Morten Garberg 64 13500 18,9v 80 07.11.2016
2140 Sun Beauty Amanda Robertsen Andre H. Stensen Trond Espeland 65 4000 19,2a 40 07.11.2016
2140 Isis Dag Sandø Nilsen Atle Eggan Hilde Mathisen 66 34000 18,1a 0 13.11.2016
2140 S.K.'s Titania Jarle Morten Sørmo Thomas Mjøen Helene Heim Hansen 67 21000 17,7a 0 07.11.2016



Proposisjon: 6  GRUNNLAGSFORDEL 3-ÅRIGE  Antall innmeldte: 18
Varmblods GRUNNLAGSFORDEL 3-ÅRIGE For 4-12-årige høyest 80.000 kr. Også for 3-årige høyest 110.000 kr. 2140 m. Autostart. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Only Power (DE) Magne Olsen Atle Solhus Magne Olsen 51 75989 13,9a 1003 07.11.2016
2140 Millrain Thomas Mjøen Andre H. Stensen Dani Meland 52 86000 15,6a 880 07.11.2016
2140 Brasil (DK) Magne Olsen Atle Solhus Magne Olsen 53 98836 14,5a 820 07.11.2016
2140 Xandria Monika Fremstad Atle Solhus Bjørn Garberg 54 60500 15,9a 745 29.10.2016
2140 Olli's Texas Amanda Robertsen Andre H. Stensen Ulf Erik Thorsen 55 79500 16,0a 390 13.11.2016
2140 Marino D.V. Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 56 108000 15,0a 335 23.10.2016
2140 Digital Scale* (S) Oscar Berglund Mats Wedin 57 55710 16,5v 181 08.11.2016
2140 I.D. Visualistic Thomas Mjøen Atle Eggan Helge Krabseth 58 45000 16,1a 170 29.10.2016
2140 Whateverittakes* (DK) Kai Johansen Hans Swedin 59 50185 16,1a 130 08.11.2016
2140 Strongman Ki Arne Nilsen Ole Martin Riseth 60 43000 16,8a 120 13.11.2016
2140 Kemas Ottilia (S) Thomas Mjøen John Einar Theodorsen John Einar Theodorsen 61 61066 15,8a 105 13.11.2016
2140 Vossbonpierre (DK) Edvard Kristiansen Arve Sjoner Trude Kleveland 62 76395 16,4a 85 13.11.2016
2140 Gentle Storm Monika Fremstad Linn Benedikte Schei 63 41000 16,5a 65 13.11.2016
2140 Mr. Unicum Anita Valstad Hagmann Brendon Robartson Kristin Valstad 64 75000 15,7a 50 17.10.2016
2140 N.Y. Grande Terre Odd Arne Kjøsnes Andre H. Stensen Gudmund Dahle 65 41500 16,7a 45 13.11.2016
2140 Sun Beauty Amanda Robertsen Andre H. Stensen Trond Espeland 66 4000 19,2a 40 07.11.2016
2140 Gjølmes Clerk Atle Solhus Thomas Mjøen Erik Morten Garberg 67 50500 15,5a 30 13.11.2016
2140 Crazy Jorma I.V. Inge Melby Kusk tildeles Dagfinn Jessen 68 70000 16,3a 0 13.11.2016



Proposisjon: 7  GRUNNLAGSFORDEL 3-ÅRIGE  Antall innmeldte: 19
Varmblods GRUNNLAGSFORDEL 3-ÅRIGE For 4-12-årige høyest 210.000 kr. Også for alle 3-årige. 2140 m. Autostart. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Evil Enok M.E. Noralf P. Brækken Atle Solhus Noralf P. Brækken 51 476110 12,8a 3055 12.11.2016
2140 Aron Marsh Arve Sjoner Bjørn Garberg Olav Aune 52 207167 12,9a 936 13.11.2016
2140 Uposatha* (S) Kai Johansen Hans Swedin 53 120006 15,7a 812 31.10.2016
2140 Hot Sugar Veronika Bugge Edvard Kristiansen Jan Reidar Martinussen 54 149000 13,7a 630 05.11.2016
2140 Tania N.L. (IT) Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 55 208924 14,5a 525 29.10.2016
2140 Crazy Victor Arve Sjoner Inge Melby Finn E. Skorild 56 121000 15,6v 510 07.11.2016
2140 Diana Dixi Atle Eggan Per Einar Sørmo Marit Sæterhaug 57 140500 15,1a 500 13.11.2016
2140 Ragazzo Edvard Kristiansen Jomar Blekkan Torkil Steinshaug 58 145000 15,0a 475 13.11.2016
2140 Ringo Diana Anne Line Dørum Atle Eggan Pia Helen Hernes 59 80566 15,8a 465 07.11.2016
2140 Noel Face* (S) Oscar Berglund Håkan Berglund 60 183690 13,3a 322 03.11.2016
2140 Oro Boy Arne Nilsen Ole Martin Riseth 61 168500 15,0a 295 13.11.2016
2140 Wika Lendalund (DK) Magne Olsen Arne Nilsen Magne Olsen 62 156666 14,8a 220 13.11.2016
2140 Rapido G.T. Atle Solhus Inge Melby Ann-Karin Rostad 63 131351 15,4a 210 13.11.2016
2140 C.R.L. Pretty Good Kai Johansen Arve Sjoner Mari Gynnild 64 127500 15,1a 110 23.10.2016
2140 Orion's Oreo Per Einar Sørmo Atle Eggan Svein Røstvold 65 100180 15,7a 65 13.11.2016
2140 Kalland Scofield Arne Aunhaug Atle Solhus Arne Aunhaug 66 168000 15,4a 30 13.11.2016
2140 Sancus Cox Pia-Margrethe Vik Inge Melby Bjørn Garberg 67 196802 14,3a 30 29.10.2016
2140 Andreas Eme (S) Dag Sandø Nilsen Andre H. Stensen Eva Høeg 68 147367 14,8a 20 13.11.2016
2140 Bettini Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 69 191000 14,6a 0 13.11.2016



Proposisjon: 8  ELITEN  Antall innmeldte: 15
Varmblods ELITEN For alle 3-12-årige. Ordinær fortrinnsregel gjelder ikke. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 650.001 kr. Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Baritron Thomas Mjøen Kai Johansen Ole Dragsten 1 512277 14,2a 525 07.11.2016
2140 Arc Va Tout Lars Anvar Kolle Henning Nygård Sigbjørn Kolnes 2 572000 13,6a 1400 03.02.2016
2140 Master Kemp (US) Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 3 415914 11,2a 390 29.10.2016
2140 Synjo Star Roar Walsøe Edvard Kristiansen Roar Walsøe 4 409327 13,9a 258 13.11.2016
2140 Longcat Hanover (US) Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 5 538431 12,9a 934 13.11.2016
2140 Black Butan Thomas Mjøen John Einar Theodorsen John Einar Theodorsen 6 353952 14,3a 445 13.11.2016
2140 L'orage Amanda Robertsen Tor Arne Eggen Annike Kjøsnes 7 371358 12,0a 750 29.10.2016
2140 Crimson Pirate (S) Arve Sjoner Thomas Mjøen Trude Kleveland 8 636648 11,9a 295 13.11.2016
2140 Supreme Sugar (DK) Tor Arne Eggen Andre H. Stensen Tor Arne Eggen 9 371589 12,7a 917 29.10.2016
2140 Pico's Boy (DE) Andre H. Stensen Henning Nygård Sigbjørn Kolnes 10 370323 14,1a 80 09.11.2016
2140 Todays Shotgun (S) Andre H. Stensen Tor Arne Eggen Marianne Landsem 11 393096 14,0a 584 23.10.2016
2140 Bandit B.R. Arve Sjoner Andre H. Stensen Ola Eidsmo 12 292485 14,3a 540 13.11.2016
2160 Crazy News Andre H. Stensen Nadja Jensen 1 1174508 13,1a 0 13.11.2016
2160 Midnight Moon Inge Melby Edvard Kristiansen Torkil Steinshaug 2 658618 11,1a 855 13.11.2016
2160 Danseur Rapide (US) Arve Sjoner Andre H. Stensen Gunnar Granaas 3 698970 13,6a 0 13.11.2016



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall innmeldte: 3
Prøveløp Alle. 2140 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Stjernevinna Edvard Kristiansen Andre H. Stensen Heidi Ytrestøyl 51 0 0 ..
2140 Rubb Og Stubb Karl Ove Nordtømme Bjørn Grande Leif Fiskvik 52 0 0 ..
2140 Balder Donn Odd Arne Kjøsnes Arve Sjoner Kristian R. Bjøraas 53 0 0 ..



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall innmeldte: 1
Monté Prøveløp Alle. 2140 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Wozniacki D.K. (DK) Liv Pedersen Inga Lamvik Magne Olsen 51 135780 14,9a 125 13.11.2016



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall innmeldte: 2
Mønstringsløp 2-årige. 1640 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1640 Synjo Danseuse Roar Walsøe Håvard Winther Storler Håvard Winther Storler 51 0 0 ..
1640 Bleke Balder Noralf P. Brækken Atle Solhus Noralf P. Brækken 52 0 0 ..




Sist oppdatert: 15.11.2016 - 09:27