Bøtelister på nett

Bøteliste 1. mars

    Bøtelister 1. mars     Navn løp   mulkt kjøreforbud Thomas Mjøen 3 Skiftet spor e oppløpsmerket 600   Magne Olsen 7 Ikke hatt skvettskjermer 30...  Les mer

Bøteliste 22. februar

    Bøtelister 22.februar     Navn løp   mulkt kjøreforbud Dag Sveinung Dalen 3 Tyvstart 400   Atle Solhus 7 Ureglm driving Repr.              Les mer

Bøteliste 15. februar

    Bøteliste 15. februar       Navn løp   mulkt kjøreforbud Jomar Blekkan 3 Ureglm volting x 2 1000     Ola Røstad Haga 3 ureglementert volting 50...  Les mer

Bøteliste 8.februar

    Bøteliste  8. februar   Navn løp   mulkt Jomar Blekkan 3 Høylytt skrik/ ulyder u løpet 300 Erik Brækken 3 Høylytt skrik/ ulyder u løpet 300...  Les mer

Bøteliste 31. januar

    Bøteliste 31. januar       Navn løp   mulkt kjøreforbud Thomas Mjøen 2 ureglm  driving repr 0   Erik Sæther 3 ikke overholdt gj best for...  Les mer

Bøteliste 18.januar

          Navn løp   mulkt kjøreforbud Arne Nilsen 2 Skiftet spor e oppløpsmerket 600 08.02-14.02.21 Jomar Blekkan 3 Høylytt skrik/ulyder u løpet 3...  Les mer

Bøteliste 11. januar

Navn løp   mulkt kjøreforbud Monika Fremstad 2 Ureglm volting 500   Roar Walsøe 3 Høylytt skrik/ulyder 300   Roger Rundhaug 4 Ureglm volting  500  ...  Les mer

Bøteliste 4. januar

    Bøteliste 4. januar   Navn løp   mulkt Arne Nilsen 4 Hatt tømmene hengende etter 300 Frank Westberg 4 Hatt tømmene hengen u løpet 300 Atle Egga...  Les mer

Bøtelister 21 og 28 desember

    Bøteliste  21 +28 des     Navn løp   mulkt kjøreforbud Amanda Robertsen 4 Høylytt skrik/ulyder 500   Arve Sjoner 6 Ureglm driving Repr   Boye...  Les mer

Bøteliste 14. desember

    Bøteliste 14. desember   Navn løp   mulkt Jomar G.Rabban 1 ureglm volting 500 Dag S.Nilsen 2 Høylytt skrik/ulyder u løpet 300 Torkil Steinshaug...  Les mer

Bøteliste 7. desember

    Bøteliste 7. desember     Navn løp   mulkt kjøreforbud Frank Westberg 1 Ureglm volting 500   Arve Sjoner 2 Tystart x2 1600   Boye Ølstøren 4...  Les mer

Bøteliste 28.november

    Bøteliste 28. november     Navn løp   mulkt kjøreforbud Kine Kleveland 1 Ureglm volting 500   Amanda Robertsen 1 Høylytt skrik/ulyder 500   Boy...  Les mer

Bøteliste 16. november

    Bøteliste 16.november   Navn løp   mulkt Rakel Krabseth 3 Tyvstart 400 Dag S.Dalen 3 Tyvstart 700 Mona Kleveland 3 Ureglm volting 500 Nils Stok...  Les mer

Bøteliste 9.november

    Bøteliste 9. november   Navn løp   mulkt Dag-Sveinung Dalen 1 Kjørt/ridd utenf løpsbanen grenser 300 Jomar Blekkan 1 hatt tømmene hengende ette...  Les mer

Bøteliste 26. oktober

    Bøteliste 26. oktober   Navn løp   mulkt Thomas Mjøen 1 Høylytt skrik, 2.g i perioden 500 Kjell M.Sand 2 Unnlatt å ha med pass/ helsekort 500...  Les mer

Bøteliste 19. oktober

    Bøteliste 19.oktober   Navn løp   mulkt Thomas Mjøen 1 Høylytt skrik/ulyder 300 Per Einar Sørmo 1 Ureglm volting 700 Thomas Mjøen 2 Høylytt...  Les mer

Bøteliste 12. oktober

    Bøteliste 12. oktober     Navn løp   mulkt kjøreforbud Thomas Mjøen 1 Reprimande  kjørt/ridd uf løpsb grenser 0,-   Heidi Ytrestøyl 2 Unnlatt å...  Les mer

Bøteliste 5. oktober

    Bøteliste 5. oktober     Navn løp   mulkt kjøreforbud Noralf P.Brækken 2 Ureglm driving 600   Jan Lyng 6 Høylytt skrik/ ulyder u løpet 300   Mo...  Les mer