Bøtelister på nett

Bøteliste 14.oktober

    Bøtelister 14.oktober   Navn løp   mulkt Roar Walsøe 1 Ureglm volting 500 Atle Solhus 1 Sjenering av konkurrent 600 Torkil Steinshaug 4 Ureglm...  Les mer

Bøteliste 7.oktober

    Bøteliste 7 oktober       Navn løp   mulkt kjøreforbud J.M.Sørmo 4 Tatt opp for brått u galopp 600     R.Bjørmbeth 6 Tyvstart 400     T.A. Egge...  Les mer

Bøteliste 28. september

    Bøteliste 28.september     Navn løp   mulkt kjøreforbud Atle Solhus 1 Oppt mer enn en sporbr fra banens innerk 800   Roar Walsøe 2 Hatt tømmene...  Les mer

Bøteliste 22. september

    Bøteliste 22.september   Navn løp   mulkt Atle Solhus 2 Hatt tømmene hengende etter 300 Per Einar Sørmo 2 Reprimande  for ureglm driving 0 Joma...  Les mer

Bøteliste 9.september

    Bøteliste 9.september   Navn løp   mulkt Odd Arne Kjøsnes 3 Sjenering av konkurrent i første sving 600 Marion Kleveland 4 Ureglm volting 500 Ar...  Les mer

Bøtelister 2.september

    Bøteliste 2. september     Navn løp   mulkt kjøreforbud Helge Kvaal 20 unnlatt å ha med hestep/helsek v start 500   Marion Kleveland 2 ikke...  Les mer

Bøteliste 25.august

    Bøteliste 25. august     Navn løp   mulkt kjøreforbud Arne Nilsen 5 Uthaling av start 400   Bjørn Garberg 6 Tatt feil spor i starten 700       ...  Les mer

Bøteliste Orkdal 10.aug

    Bøteliste Orkdal 10.august   Navn løp   mulkt Edv Kristiansen 2 Tyvstart 600 Veronika Bugge 2 Tyvstart 600 Arne Nilsen 2 Tyvstart 600 Inge Melb...  Les mer

Bøteliste 5. august

    Bøteliste 5. august   Navn løp   mulkt Jomar Blekkan 1 Høylytt skrik/ulyder 500 Torkil Steinshaug 1 Ureglm driving 900 Jomar Blekkan 2 Sjenerin...  Les mer

Bøteliste 29. juli

    Bøteliste 29.juli   Navn løp   mulkt Jan Lyng 21 Unnl å ha med hestep/helsekt ved start i  500 Atle Solhus 1 Ureglm driving 900 Magne Olsen 1...  Les mer

Bøteliste 22. juli

    Bøteliste 22. juli     Navn løp   mulkt kjøreforbud Guro Berg 7 ureglm volting 800   J.m.Sørmo 8 Tyvstart 400    Les mer

Bøteliste 15. juli

    Bøtelister 15.juli   Navn løp   mulkt Lisa R.Johansen 1 ureglm volting 800 Anne L.Aursand 1 Sjenering av konkurrent u løpet 600 Roar Walsøe 4...  Les mer

Bøteliste 8. juli

    Bøteliste 8. juli   Navn løp   mulkt Jomar Blekkan 1 Høylydt skrik/ ulyder u løpet 800 Arild Eggen 3 Høylydt skrik/ ulyder u løpet 300 Ragnhild...  Les mer

Bøteliste 1. juli

Lars Storås 20 Unnlatt å ha med hestepass og/ el helsek.     500 Helene Kolle 4 Tyvstart 400 Lisa R.Johansen 4 Ureglm volting 1000          Les mer

Bøteliste 22. juni 2019

    Bøteliste  22.juni     Navn løp   mulkt kjøreforbud Jomar Blekkan 2 Uthaling av start 400   Trude Kleveland 4 Sjenering av konkurrent (nr. 2)...  Les mer

Bøteliste 21. juni 2019

    Bøteliste  21.juni     Navn løp   mulkt kjøreforbud Jomar Blekkan 1 Høylydt skrik (2.gang i perioden) 500   Jomar Blekkan 2 Høylydt skrik (2.ga...  Les mer

Bøteliste 10. juni

    Bøteliste  10.juni     Navn løp   mulkt kjøreforbud Ragnhild Bjørnbeth 1 skiftet spor e oppløpsmerket 600   Atle Eggan 3 Ureglm driving 900  ...  Les mer

Bøteliste 3. juni

    Bøteliste 3. juni   Navn løp   mulkt Mona Kleveland 1 ureglm volting 2000 Edv Kristiansen 2 ikke kjørt aktivt opp til startvogn 500 Noralf...  Les mer

Bøtelister 20. og 27.mai

    Bøteliste 20.mai   Navn løp   mulkt Ragnhild Bjørnbeth 1 Tyvstart 600 Inge Melby 1 høylytt skrik/ulyder 300 Trude Kleveland 2 ureglm driving 90...  Les mer

Bøteliste 13. mai

    Bøteliste 13. mai   Navn løp   mulkt Inge Melby 2 Ikke holdt begge ben i fotbøyler/ fotsteg u  300 Guro Mogset 3 Tyvstart 600 Janne E.Olsen 5...  Les mer